Banery

baner reklamowy
Banery to jedna z najbardziej znanych form reklamy zewnętrznej (bywa z powodzeniem stosowana we wnętrzach). Wymiar banera jest zależny od koncepcji oraz jego zadania. Czasami lepiej jest użyć mniejszej formy z ciekawszą treścią. A czasem warto jest zastosować baner jako element maskujacy niedoskonałości fasady czy ogrodzenia.
Technicznie do takich rozwiązań polecamy jedno lub dwustronne banery oraz siatki. Materiały takie zapewniają swobodny przepływ powietrza, dostęp światła oraz nie zakłócają akustyki. Takie materiały sprawdzają się najlepiej co potwierdzają doświadczenia naszych Klientów.
Dodatkowymi zaletami tych materiałów jest wytrzymałość na wpływ czynników atmosferycznych takich jak działanie promieni słonecznych, wiatr i zmiany temperatur. W efekcie taka reklama przez długi czas zachowa atrakcyjny wygląd. Inwestycja będzie opłacalna. W naszej pracy stosujemy materiały takie jak baner, siatka MESH, blockout i baner backlite. Dwa ostatnie terminy definiują przepuszczanie światła. Pierwszy blokuje drugi przepuszcza światło z jednej strony. Banery są zabezpieczane i przygotowane do montażu przez oczkowanie, listwowanie i zgrzewanie. Wbrew pozorom są to kluczowe czynności dla trwałości banera. Decydują o trwałości na konstrukcji, na której wiszą. Ta forma reklamy – szczególnie na zewnątrz – nieustannie pracuje. Dlatego tak ważne jest fachowe wykończenie.

Zasady przygotowywania plików

Kliknij przycisk aby pobrać wskazówki dotyczące przygotywywania plików.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FABRYKA

ul. Grudowska 65a,
05-822 Milanówek
Tel.: +48 22 755 80 10

DZIAŁ HANDLOWY – Kontakt
Tel.: +48 734 450 000, handlowy@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:00

SHOWROOM

ul. Białobrzeska 15,
02-370 Warszawa,
Tel.: +48 22 824 20 20

OSOBISTE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ODBIÓR
Tel.: +48 602 221 268, a.miziolek@prografsg.com
Poniedziałek – Piątek 08:30 – 16:30

Skontaktuj się z nami. Opisz nam swój projekt. Ten formularz pomoże nam szybko wrócić do Ciebie z informacjami.

Hits: 431