PL DE EN
 


 
O firmie
 

Wszechstronność i wysoka jakość to część tradycji naszej firmy. To, że działamy od ponad 20 lat nie jest tak wymowne jak fakt, że w dziedzinie komunikacji wizualnej zdążyliśmy wyrobić sobie solidną markę i staliśmy się wzorem dla innych w tej dziedzinie.

To zobowiązuje, dlatego nie musimy chwalić się cudzymi dokonaniami. Nie zatrudniamy podwykonawców. Sami pracujemy na sukces klientów i nasz własny. Robimy to sprawnie i odpowiedzialnie dzięki zgranej i doświadczonej ekipie.

To znamienne, że chyba jako jedyni zapraszamy swoich klientów na naszą produkcję by pokazać, jak i na czym pracujemy! To nie kwestia przechwalania się. Znamy swoją jakość, a jej wysoki poziom to priorytet. Dlatego pragniemy, aby każdy klient poczuł się pewnie i sam mógł zweryfikować, z jakim kontrahentem ma do czynienia.

Współczesny rynek komunikacji wizualnej jest bardzo bogaty w oferty wielu firm. Zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy Państwu oferować coś więcej niż wszechstronność usługi i wysoką jakość produktów. Nasza oferta jest bogatsza o filozofię pracy i bezkompromisową uczciwość, bo kapitałem zdobytym przez PrografSG jest zaufanie wszystkich klientów. Bez wyjątków.

Wszystko zaczęło się w 1990 roku w trzypokojowym mieszkaniu na Ursynowie. Lokalizacja: trzecie piętro. Wyposażenie: powiększalnik, folia, nożyczki i dużo samozaparcia. Po pół roku przybył pracownik. Po roku – pierwszy komputer z oprogramowaniem graficznym, zupełna nowość na rynku... Po upływie kolejnego roku – ploter tnący. Od 1994 roku zaczęło się wynajmowanie kolejnych lokali w różnych punktach Warszawy. Jednocześnie przybywało ludzi i urządzeń. W 1997 r przenieśliśmy się do własnej siedziby w Pruszkowie. Firma rozwijała się tak dynamicznie, że i tam zrobiło się zbyt ciasno... Od 2005r. mamy własny lokal w Milanówku. Oraz biuro w centrum Warszawy. Profil działalności nie uległ zmianie, jedynie wzbogacił się o kolejne usługi. A my nadal gromadzimy doświadczenia.


 

 
 
 

Zobacz

nasz film

na YouTube!

 

 

 

 


 

Technologia

hi-tech

Poznaj nasze możliwości. Wychodzimy z założenia, że inwestycja w rozwój nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale pozwala również na zaoferowanie nowych technologii i materiałów.

Zaufali nam

Reserved Leroy Smyk Carrefour Towarzystwo Top Secret Venezia Deichmann Go Sport Blue City Praktiker Gino Rossi Nomi Teatr Narodowy Syrena film