PL DE EN
 

Współwłaściciele

Za sterami naszej firmy stoi dwóch Piotrów. Pod ich czujnym okiem firma rozwija się od lat. Zawsze we właściwym kierunku.

Piotr Grzędzielski

Absolwent SGGW w Warszawie. W 1990 roku założył firmę Prograf. Miłośnik gór o każdej porze roku i w każdą pogodę. Zapalony wędrowiec, wytrawny narciarz. Astronom - amator. Słucha muzyki klasycznej i jazzu, gra na fortepianie. W firmie wprowadza element spokoju i równowagi.

Piotr Stróżyński

Absolwent SGGW w Warszawie. W firmie od 1991 roku. Wielki fan off-roadu, uczestnik wypraw różne rejony świata. Swoim 4x4 przemierzał bezdroża Rosji, Ukrainy, Rumunii, był też w Afryce. Żegluje, jeździ na nartach, słucha muzyki. Uwielbia wyzwania i nieprzetarte szlaki. W firmie pełni rolę inicjatora i poszukiwacza: wprowadza nowe technologie i niekonwencjonalne rozwiązania.

 
 
 

Zobacz

nasz film

na YouTube!

 

 

 

 


 

Technologia

hi-tech

Poznaj nasze możliwości. Wychodzimy z założenia, że inwestycja w rozwój nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale pozwala również na zaoferowanie nowych technologii i materiałów.

Zaufali nam

Reserved Leroy Smyk Carrefour Towarzystwo Top Secret Venezia Deichmann Go Sport Blue City Praktiker Gino Rossi Nomi Teatr Narodowy Syrena film