PL DE EN
 


 
Projekty i wykonanie wystaw
 

Nasz dział kreacji i aranżacji zajmuje się kompleksową obsługą wystaw. Z naszą wiedzą, doświadczeniem, nowoczesnym parkiem maszynowym, zespołem projektantów-absolwentów znanych wyższych uczelni jesteśmy w stanie bezpiecznie przeprowadzić Państwa przez kolejne etapy nawet najtrudniejszych realizacji. Zaczynamy od kreatywnej wizji, weryfikujemy według oczekiwań i możliwości klienta, pomagamy w wyborze optymalnych technologii i mediów, poprzez druk i wsparcie logistyczne – kończąc na profesjonalnym montażu. Wszystko odbywa się u nas, z wykorzystaniem naszych pomieszczeń i urządzeń, a nasi klienci mają pełny wgląd na każdym etapie realizacji.

Nasze doświadczenia i umiejętności zdobywaliśmy współpracując z legendarnym Instytutem Literackim w Paryżu. Zaczęło się skromną ekspozycją na Ukrainie w 2001 roku. Później realizowaliśmy ich coraz więcej, między innymi w Paryżu (w Palais de Luxembourg), Brukseli (w budynku Parlamentu Europejskiego), Wilnie (w gmachu Sejmu), Moskwie, Petersburgu, Mińsku, Pradze, Kijowie... W czasie Roku Jerzego Giedroycia wystawy powstawały niemal synchronicznie, eksponowane jednocześnie w wielu miastach Polski i Europy.

Od tego czasu braliśmy udział w tworzeniu wielu wystaw - zarówno jako projektanci jak i wykonawcy.

Współpracujemy też stale z warszawskimi teatrami wykonując scenografie. To odrębne wyzwanie, a nowoczesne technologie mogą znaleźć tu ciekawe zastosowanie.

 

Przejdź do galerii »

Przykładowe realizacje
 

 

 
 
 

Zobacz

nasz film

na YouTube!

 

 

 

 


 

Technologia

hi-tech

Poznaj nasze możliwości. Wychodzimy z założenia, że inwestycja w rozwój nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale pozwala również na zaoferowanie nowych technologii i materiałów.

Zaufali nam

Reserved Leroy Smyk Carrefour Towarzystwo Top Secret Venezia Deichmann Go Sport Blue City Praktiker Gino Rossi Nomi Teatr Narodowy Syrena film