PL DE EN
 

Wyjątkowość naszej oferty

Na rynku pełno jest usług wydruków fotograficznych. Nasza usługa jest jedną z wielu. Jednak jest coś, co nas wyróżnia na tle innych. To innowacja i doświadczenie. Dążenie do wiernych odwzorowań w druku jest możliwe dzięki nowym rozwiązaniom (m.in. tusze Epson UltraChrome™ K3 z technologią Vivid Magenta) i doświadczonym pracownikom. Nasze wydruki są powtarzalne, jednorodne i trwałe. To bardzo istotne przy wydrukach takich, jak giclée.

Tylko druk wysokiej jakości

Chcemy aby klient otrzymał swój wydruk w możliwie najlepszym wydaniu. W tym celu wspólnie dobieramy odpowiednie podłoże do zadruku. Bardzo chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące procesu druku. Ponadto nasze wydruki na płótnie staramy się realizować w taki sposób, by przewyższały jakością i trwałością, to co oferuje rynek.

Jak drukujemy

Wydruki realizujemy na ploterze fotograficznym Epson Stylus Pro 11880. Drukujemy z przestrzeni barw RGB. To rewolucja w druku fotografii, bo umożliwia druk z bogatego zakresu barw (gamut). Drukujemy aż z 9 tuszy. Proszę sobie wyobrazić sobie bogactwo barw jakie można dzięki temu uzyskać! Druk obrazów w czarno-bieli również zyskuje dzięki tuszom specjalnie do tego przystosowanym.

Oferta materiałów, cennik i specyfikacje »»

Jak przygotować plik do druku? »»

Co dają tusze Epson UltraChrome™ K3? »»

 
 
 

Zobacz

nasz film

na YouTube!

 

 

 

 


 

Technologia

hi-tech

Poznaj nasze możliwości. Wychodzimy z założenia, że inwestycja w rozwój nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale pozwala również na zaoferowanie nowych technologii i materiałów.

Zaufali nam

Reserved Leroy Smyk Carrefour Towarzystwo Top Secret Venezia Deichmann Go Sport Blue City Praktiker Gino Rossi Nomi Teatr Narodowy Syrena film