Tel.: +48 734 450 000         

Reklamy świetlne

KASETONY, RAMY PODŚWIETLANE

Naszą specjalnością są reklamy świetlne, które intensywniej działają na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą. Jednymi z najskuteczniejszych nośników informacji, które służą promowaniu firmy są kasetony reklamowe, doskonale sprawdzające się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy rozwiązania tradycyjne i świetlne, które są doskonale widoczne nawet w nocy i jeszcze skuteczniej przyciągają wzrok potencjalnych Klientów. Wszystkie konstrukcje wykonane u nas cechują się trwałością, funkcjonalnością i wysoką estetyką wykonania. Dzięki zastosowaniu systemu tkaninowego można wymieniać grafikę w dowolnym momencie, co pozwala obniżyć koszty. Tkanina w wersji satynowej lub matowej jest specjalnie dostosowana do różnych warunków, a jej właściwości pozwalają na dłużej zachować intensywność kolorów.

Podświetlamy również ramy z tkaninami. Specjalnie opracowany przez nas system diod umożliwia wykonanie wyjątkowo cienkich ram do podświetlania.

Materiały, które wykorzystujemy: polichlorek winylu (pot. PCW, PCV), szkło akrylowe (pot. Pleksiglas, Plexi), aluminiowa płyta kompozytowa (pot. Dibond), oświetlenie LED, tkaniny